Nezaradené

Britax romer autosedačka

Detská autosedačka Britax Romer

Britax Romer King je autosedačka, ktorá vďaka úzkej hmotnostnej kategórii poskytuje perfektné uchytenie pre dieťa, čo pre malého cestujúceho predstavuje extrémne vysoký komfort. Modely King sú veľmi bezpečné.

Bočná ochrana Romer King

Dlhé bočné steny znamenajú, že za nimi je celé dieťa. Kryt sedadla je vyrobený z odolných materiálov. Celkovo to znamená, že Romer King poskytuje optimálnu ochranu pri vedľajších nárazoch.

Ochrana pred čelným nárazom

Bočná ochrana nie je všetko. Britax Romer King má tiež kvalitné chrániče ramien. Vďaka tomuto riešeniu je dieťa pri náhlom pohybe vpred tlmené.

Istota dobrého upevnenia vnútorných pásov

Chcete si byť istí, že svoje dieťa dobre upevňujete? Romer King ako jedna z mála autosedačiek má signalizačné zariadenie pre správnu inštaláciu vnútorných pásov (LS) – zvuky a svetlo. Starostlivosť o bezpečnosť.

Silná a stabilná inštalácia bez ISOFIX

Romer King je autosedačka, ktorá zaručuje stabilnú inštaláciu bez použitia systému ISOFIX. Namontujte ho iba pomocou bezpečnostného pásu. Popruhový postroj preveďte základňou a dotiahnite ho pomocou špeciálneho napínača bezpečnostných pásov.

Nastaviteľné sedadlo

Rôzne polohy na sedenie. Nastavte uhol sklonu tak, aby vaše dieťa bolo vždy v pohodlí. Je možné sedieť, ale aj sklopiť, čo sa odporúča na dlhšie cesty a keď je dieťa ospalé.

Nastaviteľná opierka hlavy

Nastavte opierku hlavy do jednej z niekoľkých výšok tak, aby vyvíjajúce sa dieťa malo vždy autosedačku vhodnú pre jeho výšku. Spolu s opierkou hlavy sa zmení poloha bezpečnostných pásov. Takže ich nemusíte odkladať.