Autosedačka CASUALPLAY

Detská autosedačka CASUALPLAY

Autosedačka Casualplay Q-Retraktor Fix II 9-25 s vysokou ochranou. Má jedinečné ekologické čalúnenie s bambusom – zdravé a pohodlné. Sedadlo sa zapína pomocou populárneho systému ISOFIX alebo pomocou štandardných bezpečnostných pásov (od 15 do 25 kg).

Organický bambus – zdravý a pohodlný

Poťah sedadla je vyrobený z 50% bambusu.

Tento prírodný materiál má mnoho výhod:    

  • Je ekologický    
  • Nevyvoláva alergie    
  • Je antibakteriálny    
  • Odstraňuje nepríjemné pachy (vzdušné, absorbuje vlhkosť a pot)    
  • Odvádza pot a nadmerné teplo (termoaktívne vlastnosti)    
  • Pohodlnejší ako napr. bavlna

Bambus je nalepším materiálom na väčšinu autosedačiek.

Samotné napnutie pásov – vždy dokonale prispôsobené dieťaťu

Odopína sa vaše dieťa počas jazdy? Nie ste si istí, či správne zapínate bezpečnostné pásy? Nezabudnite, že traky musia dieťa vždy priliehať. Casualplay Q-Retractor Fix II automaticky napína pásy! Je to jediný takýto systém! Akékoľvek uvoľnenie okamžite spôsobí, že sa pásy jemne posunú k trupu vášho dieťaťa.

Casualplay Q-Retraktor Fix II

Je detská autosedačka s funkciou spánku. Sedadlo sa nakloní dopredu. Vďaka tomu sedí v ňom batoľa pohodlne. Ticho si zdrieme. Je to veľmi dôležité pri dlhých cestách. Dieťa zaspí vždy, keď sa bude cítiť ospalé.

Stabilný a bezpečný na sedadle počas nehody

Batoľa pevne prilieha na sedadlo aj v prípade náhleho a prudkého trhnutia. Dieťa nelieta vpred. Bez rizika zasiahnutia hlavy o predné sedadlo vozidla. Túto ochranu poskytuje systém Retractor na bezpečnostných pásoch Casualplay Q-Retraktor Fix II.

ADAC zaručuje vysokú bezpečnosť

Ochrana na silnú 4! Testy v skupine s hmotnosťou 9 – 18 kg dali 4 **** v kategóriách manipulácia, čistenie a najdôležitejšie – bezpečnosť. Stabilizačná jednotka dáva ešte lepšie skóre.

Pohodlné nastavenie sedadla

Ľahko posuňte sedadlo dopredu a dozadu. Urobte to pomocou ľahko použiteľného gombíka. Vďaka tomu sa vášmu dieťaťu lepšie hodí Casualplay Q-Retraktor Fix II. Je to dôležité aj kvôli sedadlu vozidla. Sedadlo by malo byť čo najbližšie k operadlu.

.

 21 total views,  1 views today

Detské autosedačky
Logo
Enable registration in settings - general